M-R4

Strona Główna » Uszczelki » M-R4

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-R4

Typ uszczelnienia: obrotowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Podkładki obrotowe
Podkładki obrotowe, uszczelnienia ruchu obrotowego, czy uszczelnienia obrotowe są wspólną nazwą zabezpieczających elementów dla obracających się części maszyn czy też narzędzi. Uszczelnienia obrotowe są w dodatku najpopularniejszym, najtańszym i najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem dla uszczelnienia między innymi. wałków obrotowych, a ich własnością charakterystyczną jest nadzwyczaj duża odporność na ścieranie a także korozję. Uszczelnienia obrotowe wyjątkowo skutecznie radzą sobie ze zmiennością obrotów, zachowując dużą sprawność zarazem przy wysokiej, jak i niskiej prędkości obrotowej wału, a także przy zmianach kierunku obrotów. Standardowymi wdrożeniami dla podkładek obrotowych są części maszyn jak i narzędzi pracujących w ruchu obrotowym albo skrętnym, czyli wały, piasty i osie, a także trzpienie obrotowe. Produkowane przez naszą spółkę uszczelnienia obrotowe są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.
Nasza firma Mwd Seals jest od początku do końca polskim wytwórcą uszczelnień, proponującą swoim klientom gumki obrotowe wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Do produkcji uszczelnienia wałów i innych pracujących w ruchu obrotowym podzespołów stosujemy nowoczesne elastomery termoplastyczne, neopreny, kauczuk i gumę, silikony jak i kompozyty Ptfe, które znajdują zastosowanie na przykład. w maszynach przemysłowych, lotnictwie, czy w motoryzacji.
Wykonujemy zlecenia na materiały innych, kooperujących z nami spółek polskich i zagranicznych jak i autorskie, produkując z odpowiednio dopasowanych materiałów także niekonwencjonalne projekty naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn i troszczymy się o dobór perfekcyjnych materiałów do wykonania poszczególnych zamówień, z akcentem na rodzaj uszczelnienia oraz rodzaj pracy urządzenia, które dana uszczelka ma chronić. Nasze produkty doskonale chronią maszyny jak i ich części przed dużymi oraz niskimi temperaturami, przed wilgocią powodującą korodowanie, przed przesuszaniem, przed wyciekami smarowania, a także przed powstającym na przestrzeni pracy pyłem a także zabrudzeniami z środowiska. Materiały , z których wykonujemy uszczelnienie obrotowe dodatkowo są odporne na czynniki, przed którymi ochraniają maszyny i narzędzia. Uszczelki obrotowe nie rdzewieją ani nie utleniają się, nie chłoną wilgoci a także są odporne na nawet gwałtowne zmiany temperatury.