M-S26

Strona Główna » Uszczelki » M-S26

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S26

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz znany jako także tłoczyskowym albo dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Stosuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dosyć ciężkie warunki pracy Są one albowiem narażone na powstawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: nadzwyczaj wysokie ciśnienie, nagłe wyskoki i spadki temperatury, bardzo zróżnicowana częstotliwość oraz szybkość tarcia. W następstwie tego do ich produkcji mogą służyć wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały o wysokiej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeżeli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść nawet do uszkodzenia całego narzędzia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – główne informacje
Kluczowym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one też za zadanie zapewnienie ochrony całemu ustrojowi przed tym, aby do jego wnętrza nie dostały się niedobre zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy astronomiczną wagę do tego, by wytwarzane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska zapewniały niskie tarcie. Z drugiej strony cechują się one ogromną trwałością na zmęczenie i ekstruzję. Dbamy także o to, by były one kompatybilne z różnego typu narzędziami.

Uszczelki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do produkcji tego rodzaju pierścieni używa się wyłącznie materiałów o wysokiej jakości. W tym celu służą nade wszystko poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) oraz poliacetal (POM). Z uwagi na tak obszerne urozmaicenie tworzyw używanych do fabrykacji uszczelnienia tłoczyska, doradzamy naszym delikwentom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Dzięki temu będzie można przystosować rodzaj tworzywa do specyfiki urządzenia, którego część mają one stanowić. W oferowanym poprzez nas asortymencie pierścieni uszczelniających, osiągalnych jest więcej niż kilkaset różnych profili. W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi fachowcy z radością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.