M-S30

Strona Główna » Uszczelki » M-S30

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-S30

Typ uszczelnienia: tloczyskowe

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

O naszych uszczelnieniach tłoczyska Uszczelniacz tłoczyska, nieraz określany mianem także tłoczyskowym dławnicowym, to urządzenie, którego zewnętrzna część pracuje statycznie, a wewnętrzna – dynamicznie. Stosuje się ich w siłownikach hydraulicznych, gdzie narażone są na dość ciężkie warunki pracy Są one bowiem narażone na powstawanie całego szeregu uszkodzeń mechanicznych, które wynikają pod wpływem czynników takich jak: nadzwyczaj wysokie ciśnienie, gwałtowne wyskoki i spadki temperatury, nadzwyczaj zróżnicowana częstotliwość oraz prędkość tarcia. Skutkiem tego do ich produkcji mogą mieć zastosowanie jedynie starannie wyselekcjonowane materiały o dużej wytrzymałości. Uszczelki tłoczyskowe, które są montowane we wnętrzu dławicy mają za zadanie uszczelnić tłoczysko tak, by nie doszło do wycieku oleju hydraulicznego. Jeśli olej ten wydostanie się zewnątrz siłownika, może dojść chociażby do uszkodzenia całego urządzenia.

Oringi uszczelniające tłoczysko – główne informacje
Nadrzędnym zadaniem pierścieni uszczelniających tłoczysko jest ochrona przed wyciekaniem płynów hydraulicznych. Mają one zarówno za zadanie zapewnienie ochrony całemu systemowi przed tym, by do jego wnętrza nie dostały się nieprawidłowe zanieczyszczenia. Po zamontowaniu w dławnicy, stykają się one jedną ze swoich powierzchni roboczych z samym tłoczyskiem. Z tego powodu przykładamy kolosalną wagę do tego, aby sporządzane w naszych zakładach uszczelniacze tłoczyska umożliwiały niskie tarcie. Zresztą cechują się one ogromną odpornością na zużycie i ekstruzję. Troszczymy się również o to, by były one zgodne z wielorakiego typu urządzeniami.

Gumki tłoczyskowe od Mwd Seals
Do produkcji tego rodzaju pierścieni wykorzystuje się jedynie materiałów o wysokiej jakości. W tym celu mają zastosowanie nade wszystko poliuretan (PU), politetrafluoroetylen (PTFE), kauczuk akrylonitrylowy (NBR) a także poliacetal (POM). Zważywszy na tak wielkie urozmaicenie tworzyw wykorzystywanych do produkcji uszczelnienia tłoczyska, doradzamy naszym petentom skontaktować się z naszym doradcą technicznym . Dzięki temu będzie można dostosować rodzaj tworzywa do specyfiki narzędzia, którego część mają one stanowić. W oferowanym poprzez nas wyborze pierścieni uszczelniających, dostępnych jest ponad kilkaset różnych profili. Stąd zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.