M-A11

Strona Główna » Uszczelki » M-A11

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A11

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające oraz zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są stosowane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek jak i usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadto dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień a także pozostałych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu oraz pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niesłychanie istotne, a niezastosowanie ich mogłoby doprowadzić do pojawienia się uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Spółka Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itd.. W ofercie sklepu znajdują się także produkty takie jak pierścień zgarniający rodzaju Z oraz wiele innych. Wytwarzane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wykonywane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w całości produkowane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), w czasie kiedy te rodzaju Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu bądź twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw charakteryzują się wyjątkowo niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie wykorzystuje się w wypadku, kiedy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej elastyczny, a poza tym bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia wykonujemy na terenie Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeżeli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie jak i czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelakie Państwa pytania.