M-A11A1

Strona Główna » Uszczelki » M-A11A1

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A11A1

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W pełnym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające a także zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są wykorzystywane w układach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one również przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić również do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień jak i następnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, nazywany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie montowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega zatem na zeskrobywaniu brudu oraz pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niesłychanie ważne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do powstawania uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itd.. W ofercie sklepu znajdują się także produkty jak pierścień zgarniający rodzaju Z oraz wiele innych. Wytwarzane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w całości wytwarzane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), podczas gdy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw charakteryzują się szczególnie niskim wskaźnikiem tarcia, co zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one utworzone. Te ostatnie stosuje się w przypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, cały element staje się mniej elastyczny, a na dodatek bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia realizujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie a także czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.