M-A26

Strona Główna » Uszczelki » M-A26

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A26

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
fkm-fpmnbrh-nbrepdmvmq-silikon

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające jak i zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są wykorzystywane w systemach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają ku tyłowi do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed ewentualnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień jak i kolejnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, określany mianem także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu urządzenie instalowane jest po to, by chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu jak i pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niesłychanie istotne, a niezastosowanie ich mogłoby doprowadzić do powstawania uszkodzeń kolejnych z pierścieni

Spółka Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itd.. W ofercie sklepu występują także produkty jak pierścień zgarniający rodzaju Z a także wiele innych. Wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są od początku do końca produkowane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) albo poliuretanu (PU), w czasie gdy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu bądź twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się szczególnie niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one utworzone. Te ostatnie stosuje się w przypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, cały element staje się mniej plastyczny, a poza tym bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeśli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie czy też czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.