M-A27

Strona Główna » Uszczelki » M-A27

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A27

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:
fkm-fpmnbrh-nbrepdmvmq-silikon

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające a także zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są stosowane w układach uszczelniających cylindrów. Ich kluczowym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek czy też usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a później cofają do tyłu do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one także przedostawaniu się nadto dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień oraz pozostałych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, zwany także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie instalowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu a także pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezwykle istotne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do powstawania uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze typu M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 itp.. W ofercie sklepu znajdują się także produkty jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wykonywane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w całości produkowane z jednego miękkiego materiału np.. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) bądź poliuretanu (PU), w czasie kiedy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw cechują się szczególnie niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie stosuje się w wypadku, kiedy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, cały element staje się mniej elastyczny, a oprócz tego bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski i to w czasie 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeżeli więc zależy Państwu na doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie a także czasie — zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.