M-A2U

Strona Główna » Uszczelki » M-A2U

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A2U

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W całym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy rodzaje pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające oraz zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to narzędzia, które są stosowane w układach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek oraz usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a następnie cofają w tył do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one także przedostawaniu się zbyt dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić też do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień jak i następnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, określany mianem także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu narzędzie montowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu a także pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezwykle istotne, a niezastosowanie ich mogłoby przyłożyć się do powstawania uszkodzeń pozostałych z pierścieni

Firma Mwd Seals ma w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu występują także produkty takie jak pierścień zgarniający typu Z a także wiele innych. Wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości. Pierścienie hydrauliczne typu Z są od początku do końca wytwarzane z jednego miękkiego materiału na przykład. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) lub poliuretanu (PU), podczas kiedy te typu Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu albo twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw charakteryzują się szczególnie niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy rodzaje pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie wykorzystuje się w przypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej plastyczny, a ponadto bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zamówienia wykonujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeśli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie jak i czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.