M-A38H

Strona Główna » Uszczelki » M-A38H

Uszczelnienia
dostępne z magazynu:

Nazwa profilu: M-A38H

Typ uszczelnienia: zgarniacze

Sugerowane materiały główne:
epdmfkm-fpmh-puh-nbrnbrpamospe-uhmwpolikaprolaktampomptfe-teflonputbtmostpeektsturkontwvmq-silikon

Sugerowane materiały dodatkowe:

Pierścienie zgarniające
W pełnym układzie silnika tłokowego wyróżnia się trzy typy pierścieni: uszczelniające, kompresyjno-zgarniające czy też zgarniające. Zgarniacze hydrauliczne to urządzenia, które są wykorzystywane w układach uszczelniających cylindrów. Ich głównym zadaniem jest zeskrobywanie brudu, jego cząsteczek czy też usuwanie wilgoć z tłoczysk, które się wysuwają, a w następnej kolejności cofają w tył do wnętrza cylindrów. Zapobiegają one też przedostawaniu się nadmiernie dużej ilości oleju do przestrzeni nad cylindrem Dzięki temu chronią one maszynę, przed potencjalnymi zanieczyszczeniami płynu hydraulicznego, co mogłoby prowadzić także do postawania uszkodzenia pierścieni prowadzących, ich uszczelnień czy też następnych komponentów.

Zgarniacz hydrauliczny, określany mianem także pierścieniem zgarniającym naprzemiennie wysuwają się i wsuwają do tłoczysk, które pracują w ruchu posuwisto-zwrotnym, Tego typu urządzenie montowane jest po to, aby chronić płyn hydrauliczny przed zanieczyszczeniami, które mogą się do niego dostać. Ich praca polega więc na zeskrobywaniu brudu jak i pozbywaniem się z ich powierzchni wilgoci. Są one niezmiernie ważne, a niezastosowanie ich mogłoby przyczynić się do pojawienia się uszkodzeń kolejnych z pierścieni

Firma Mwd Seals posiada w swoim asortymencie zgarniacze rodzaju M-A1, M-A2, M-A2U, M-A3 M-A4, M-A11 i tym podobnie. W ofercie sklepu znajdują się także produkty takie jak pierścień zgarniający rodzaju Z oraz wiele innych. Produkowane w naszym nowoczesnym parku maszynowym zgarniacze mechaniczne wytwarzane są z materiałów o wysokiej jakości. Pierścienie hydrauliczne rodzaju Z są w całości wytwarzane z jednego miękkiego materiału przykładowo. kauczuku akrylonitrylowego (NBR) lub poliuretanu (PU), w czasie kiedy te rodzaju Zz są dodatkowo wyposażone w zewnętrzną obudowę z metalu lub twardego tworzywa. Wszystkie z wymienionych tworzyw charakteryzują się wyjątkowo niskim współczynnikiem tarcia, co zwiększa ich trwałość na uszkodzenia mechaniczne.

Można wyróżnić trzy typy pierścieni uszczelniających, w zależności od tego, z czego są one wykonane. Te ostatnie wykorzystuje się w wypadku, gdy wymagane jest większe dostosowanie uszczelnienia. Dzięki metalowej obudowie, kompletny element staje się mniej elastyczny, a poza tym bardziej przylegający.

Wybierając nasze produkty unikniesz porysowanej powierzchni cylindra, czy problemów związanych ze spadkiem kompresji. Zlecenia realizujemy na terenie Polski i to w ciągu 48 godzin od złożenia zlecenia. Jeżeli więc zależy Państwu na znakomitej jakości, atrakcyjnej cenie jak i czasie — zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.